top of page

Jednodeňák

Akční sportovní den plný zábavy pro děti od 6 do 14 let

superland2_edited.jpg
superland2.jpg

FitKid v SUPERLANDU

Našim cílem je poskytnout nezapomenutelný zážitek pro vaše malé dobrodruhy ve věku od 6 do 14 let. 

PROGRAM

 

Ráno se sejdeme od 8:00 do 9:00 v multifunkčním sálu volnočasového centra H55, kde už budou připraveni naši trenéři, kteří si Vaše děti převezmou. Poté následuje krátký úvodní program, ve kterém se trenéři představí a zahrají si s dětmi poznávací hry, které navodí tu správnou "atmošku" :). Následně vyrazíme do zábavního parku SUPERLAND, ve kterém se nachází bezmála 15 moderních atrakcí (Tubing, Vojenská zóna, Airhockey, Velké bludiště, Lanový park, Fotbalová aréna a mnoho dalšího!). Po radovánkách v zábavním parku se přesuneme zpět do volnočasového centra, ve kterém na nás bude čekat již vyhřátý oběd (prosíme o uvádění potravinových alergií do přihlášky, abychom mohli najít pro děti plnohodnotnou alternativu). Po obědě si s dětmi zahrajeme volnější hru, formou sportovního kvízu. Až nám slehne, začne program na zahradě H55, kde si s dětmi zahrajeme pohybové hry, navržené pro jednodeňák. Lehce před čtvrtou hodinou odpolední budou mít děti v rámci zakončení denního programu možnost se vyfotit (i s kamarády) a odnést si tak na památku fotečku, kterou jim vytiskneme ihned na místě. 

Cena

Cena pro tento den činí bezkonkurenčních 750,- kč. Tato cena je finální, neplatíte nic navíc. V ceně je zahrnuto stravování (oběd, svačina), pitný režim, vstupné do SUPERLANDu, které za normálních okolností (víkendy, svátky) stojí 459,- a originální fotku (polaroid).

Vašimi trenéry pro tento den budou:

Těšíme se na Vás!

Tým FitKid

 

 

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email fitkid@rinosport.cz, či telefonicky na čísle +420 723729764

tom.jpg
IMG_0434_edited.jpg

Tom

Vláďa

bottom of page