top of page

Jednodeňák

Akční sportovní dny plné zábavy pro děti od 6 do 14 let

Workshop+jednodeňák 1x1.png

FitKid v Superlandu

8.5.2024

Akční den plný pohybových her a zábavy okořeněný o výlet do zábavního parku SUPERLAND v Nových Butovicích.

750,-

H55 (Hloubětín)

Projekt Jednodeňák

Doba jde stále dopředu a vznikají tak i nové možnosti a způsoby, jak u dětí probudit lásku k pohybu a aktivnímu životnímu stylu. Projekt Jednodeňák vzniknul za účelem zprostředkování akčních dnů pro děti, které mají smysl. Rádi bychom, aby si děti odnesly mnoho zážitků a vědomostí, jak ze sportovního, tak i z kulturního prostředí, proto jsme se rozhodli ke každému akčnímu dni připojit zážitek/akci, který již tak nabitý den dokonale zpestří. Celý program budeme zakončovat pohybovými hrami ve volnočasovém centru H55, kde máme k dispozici skvělé prostory a volnou ruku při vytváření zábavných programů pro děti. 

 

Program sestavujeme společně s trenéry, kteří s námi pravidelně spolupracují na letních příměstských táborech.

Tento den je určen jak pro nesportovce, tak pro již zaběhlé sporťáky. Našim cílem je především probudit, či podpořit lásku k pohybu, která je pro vašeho malého sportovce klíčová. 

V rámci Jednodeňáku budou moci děti navázat i nové přátelské vztahy a společně s kamarády budou moci zdokumentovat svoji účast v našem "fotokoutku" na konci celého dne a odnést si tak vzpomínku formou malé fotečky, vytisknuté přímo na místě.

Pakliže byste měli jakékoliv postřehy, či Vás napadají zajímavá místa, kam bychom měli s dětmi vyrazit, určitě se s námi můžete podělit na emailové adrese fitkid@rinosport.cz

Děkujeme a budeme se na Vás a Vaše děti moc těšit! :)

S pozdravem

Tým FitKid

Program

image.png

Orientační program Jednodeňáku

bottom of page